Menu
VDHTools uw business to business partner
Uw winkelmandje is nog leeg

A-M13 ASTA Carterplug schroefdraad reparatie set M13 X 1.5

Koop bij ons veilig dankzij het Webwinkelkeur Keurmerk!
13,95
Ex. btw: € 11,53
In mijn winkelmandje
1 op voorraad
Uit voorraad leverbaar

Eigenschappen
Artikelnummer: A-M13
EAN code: 5901583514166
Merk: ASTA Tools
Productomschrijving
Universele set voor het repareren van olieplugdopschroefdraden op veel populaire voertuigen.
Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set.
De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens.
Wordt geleverd in een opbergkoffer.

Inhoud:

  • 1x Tap M13 x 1.5
  • 6x Carterpluggen
  • 12x Koperen afdichtringen

  • Klantenservice, werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur
  • Veilig online betalen met o.a. iDeal, Billie, Klarna
  • Levertijd: gemiddeld 1-3 werkdagen
  • Groot assortiment, wekelijks nieuwe producten
  • Extra lage verzendkosten NL € 4,95
  • vanaf € 40 gratis verzending

Misschien ook interessant:

WEBER TOOLS Metaalboren 6.0 mm HSS TiN 10 stuks Direct leverbaar

Set HSS spiraalboren van DIN338 kwaliteit. Spiraalboor 6,0mm x 10 stuks 7,87
Ex. btw: € 6,50