5in1 Keramische Pasta is een multifunctioneel montagepasta en smeervet zonder metaaldeeltjes met uitstekende smerende eigenschappen. Door de bijzondere samenstelling heeft de 5in1 keramische pasta een zeer hoog temperatuurbereik. Keramisch vet vermindert de wrijving van bewegende delen en biedt uitstekende bescherming tegen roestvorming.
De 5in1 keramische pasta is verpakt in kleine zakjes van 20 gram. Ideaal voor de klein verbruiker.
Waar wordt keramisch vet voor gebruikt?
Keramisch vet is de vervanger van kopervet. Uitstekend te gebruiken voor montage en demontage van verschillende dingen zoals: componenten van ABS- en ASR-systemen, koppelingen, afsluiters, remdelen, bougies, lambdasondes, uitlaatdelen, (bout)verbindingen, schroefverbindingen van verschillende metalen (denk aan: staal/aluminium), verschillende verbindingen en flensen in de industrie en ovens.
Keramisch vet is ook geschikt voor componenten en applicaties die aan zeer hoge temperaturen en/of hoge drukken worden blootgesteld. Het vet hardt niet uit, smelt of klontert niet.
Eigenschappen
- Multi inzetbare montagepasta
- De 5in1 keramische pasta biedt bescherming tegen vastzitten en corrosie.
- Ideaal voor het smeren van de uitlaat
- Smeren van uitlaatspruitstuk bouten / moeren
- Smeren van wielmoeren / bouten
- Accuklemmen
- Stuur armen
Toepassingen
- Voorkomt piepen bij schijfremmen.
- Biedt langdurige bescherming in alle type weersomstandigheden.
Ideaal product na het reinigen van de remmen.
Bedrijfstemperatuur: -40°C tot + 1500°C
Gebruiksaanwijzing
De 5in1 keramische pasta is eenvoudig op te brengen met een doekje of borstel.