Menu
VDHTools uw business to business partner
Uw winkelmandje is nog leeg

A-M17 ASTA Carterplug schroefdraad reparatie set M17X1.5

Koop bij ons veilig dankzij het Webwinkelkeur Keurmerk!
14,50
Ex. btw: € 11,98
In mijn winkelmandje

Eigenschappen
Artikelnummer: A-M17
EAN code: 5901583514227
Merk: ASTA Tools
Productomschrijving
Universele set voor het repareren van olieplugdopschroefdraden op veel populaire voertuigen.
Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set.
De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens.
Wordt geleverd in een opbergkoffer.

Inhoud:

  • 1x Tap M17 x 1.5
  • 6x Carterpluggen
  • 12x Koperen afdichtringen

  • Klantenservice, chat, bel of WhatsApp ons!
  • Veilig online betalen met iDeal of Klarna
  • Levertijd: gemiddeld 1-3 werkdagen
  • Groot assortiment, wekelijks nieuwe producten
  • Extra lage verzendkosten NL € 4,95
  • vanaf € 40 gratis verzending

Misschien ook interessant:

WEBER TOOLS  Plastic trechter met bocht

WEBER TOOLS Plastic trechter met bocht WT-1306

Trechter met vaste bocht, met name handig voor het bijvullen van vloeistoffen op... 2,72
Ex. btw: € 2,25