Menu
VDHTools uw business to business partner
Uw winkelmandje is nog leeg

A-M20 ASTA Carterplug schroefdraad reparatie set M20X1.5

Koop bij ons veilig dankzij het Webwinkelkeur Keurmerk!
14,94
Ex. btw: € 12,35
In mijn winkelmandje

Eigenschappen
Artikelnummer: A-M20
EAN code: 5901583514241
Merk: ASTA Tools
Productomschrijving
Universele set voor het repareren van olieplugdopschroefdraden op veel populaire voertuigen.
Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set.
De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens.
Wordt geleverd in een opbergkoffer.

Inhoud:

  • 1x Tap M20 x 1.5
  • 6x Carterpluggen
  • 12x Koperen afdichtringen

  • Klantenservice, werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur
  • Veilig online betalen met o.a. iDeal, Billie, Klarna
  • Levertijd: gemiddeld 1-3 werkdagen
  • Groot assortiment, wekelijks nieuwe producten
  • Extra lage verzendkosten NL € 4,95
  • vanaf € 40 gratis verzending

Misschien ook interessant:

STEEKZEKERING NORM SHOBLO 10A (10 ST) Op voorraad

STEEKZEKERING NORM SHOBLO 10A (10 ST) SF1910

STEEKZEKERING NORM SHOBLO 10A (10 ST) 23,26
Ex. btw: € 19,22